- CNB w mediach
CNB w mediach

Paweł Rochala w TVP

Wywiad udzielony przez Pawła Rochalę, autora „Baśni średniowiecznej” i „Ballady o czarownicy”, w porannym programie TVP „Dzień dobry, Polsko”.

DO KAŻDEJ KSIĄŻKI ZAKŁADKA

Nie zaginajmy rogów – książki też mają przecież duszę. Dlatego do każdej książki kupionej w księgani wydawnictwa Czarno na białym dodajemy poręczną zakładkę.

100% POZYTYWNYCH OPINII

Czas realizacj zamówienia; koszt wysyłki; zgodność przedmiotu z opisem; kontakt ze sprzedającym – we wszystkich kategoriach księgarnia otrzymała maksymalną liczbę punktów!

PODZIĘKOWANIA

Niezmiernie ucieszyły nas podziękowania i specjalny dyplom od FUNDACJI SPEŁNIONYCH MARZEŃ - tak niewiele trzeba, żeby uśmiech zagościł na twarzach chorych dzieci.

FIRMOWA TORBA GRATIS

Jeśli kupisz w księgarni Czarno na białym DWIE KSIĄŻKI PAPIEROWE, dostaniesz w PREZENCIE wygodną, ekologiczną i pojemną torbę. Przyda się na zakupy – nie tylko książek;-)

RECENZJA

„Chociaż mieszkanka z pozoru wydaje się ciężka, to uwierzcie mi, było zabawnie” – o książce „DLATEGO FRANCUZKI SĄ TAKIE SEXY” pisze na swoim blogu recenzentka i dodaje:

Wystarczająco dobry tata na gazeta.pl

Gazeta.pl pisze o najnowszej książce wydawnictwa Czarno na białym.

O wspólnych porodach

Czy poród z partnerem to ryzyko dla związku? Na to pytanie w TVP2 odpowiada autor książki "Jak być wystarczająco dobrym tatą".

CNB na facebooku
Aktualności

20
czerwca

„Żaba w papilotach” już na CD

Już można kupić płytę z nagraną książką Marii Biłas–Najmrodzkiej i Elżbiety Narbutt.

więcej

08
czerwca

„Pod górę” na CD

„Pod górę” Ewy Kołodziej można kupić też na płycie CD. Do posłuchania podczas wakacyjnych podróży samochodem jak znalazł.

więcej

05
marca

„Bigos w papilotach” już na CD

Już można kupić płytę z nagraną książką Marii Biłas–Najmrodzkiej i Elżbiety Narbutt.

więcej